Haber

Edremit Belediyesi Tekvando Spor Kulübü Sporcuları Başkan Yardımcısını Ziyaret Etti

Edremit Belediyesi Tekvando SporKulüp sporcuları madalyalarıyla Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Edremit Belediyesi sporcuları Tekvandoda Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı. Şampiyon sporcular madalyalarını Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’ya getirdi. Edremit Belediyesi Tekvando Spor Kulübü sporcuları, 01-05 Ekim 2023 tarihlerinde Erzurum’da düzenlenen Türkiye Tekvando Poomsae Şampiyonası’nda Edremit’i temsil etti. Sporcular rakiplerini eleyerek yarışları Türkiye Şampiyonu olarak tamamladılar. Serbest Stilde Ferdi Ecrin Karşılık birinci olurken, Serbest Stil Çift çiftlerde Ecrin Çözüm ve Kerem Narlıoğlu altın ve gümüş madalya aldı. Sporcuların yanı sıra antrenörleri Zeynel Çelik, Murat Gezen ve Hüseyin Narlıoğlu da Lider Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı, “Edremit’i temsil eden geleceğimiz çocuklarımız Türkiye Şampiyonu olarak bizleri gururlandırdı. Spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Bu gururu bize yaşattıkları için öğretmenlerine ve başarılı çocuklarına teşekkür ediyoruz. – BALIKESİR

merkez-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu